KONTAKT

Aadress: Postiaadress: Uus tn 2, Polli küla, 69108, Mulgi vald, Viljandi maakond (kaart)

tel. 43 31 458

e-mail: polli@emu.ee

 

 

Polli aiandusuuringute keskuse juhataja ülesannetes EMÜ põllumajandus ja keskkonna instituudi direktor      
Aret Vooremäe   7 313 821  aret.vooremae@emu.ee
       
Tootearendus ja toodete müük     polli@emu.ee
Tiina Mõndresku spetsialist 55 693 774 tiina.mondresku@emu.ee
Heidi Kõss sekretär-raamatupidaja 4 331 458 heidi.koss@emu.ee
Kalle Põrk spetsialist 5 158 608 kalle.pork@emu.ee
Moonika Purga (istikute müük) spetsialist 5 149 743 moonika.purga@emu.ee
       
Geneetilise ressursi säilitamine ja sordiaretus   7 313 581  
Ave Kikas (CV) vanemteadur 5 132 081 ave.kikas@emu.ee
       
Tootmisjuht, mahekasvatustehnoloogiad,
luuviljaliste sordiaretus ja kasvatustehnoloogiad
  7 313 585  
Kersti Kahu (CV) peaspetsialist 53 474 802 kersti.kahu@emu.ee
Tiina Puusepp                                                                      laborant   tiina.puusepp@emu.ee
       
Marjakultuuride sordiaretus ja kasvatustehnoloogiad      
Asta-Virve Libek (CV) teadur 53 456 425 asta.libek@emu.ee
Liina Arus (CV) teadur 5 255 994 liina.arus@emu.ee
Mailis Vinogradov spetsialist   mailis.vinogradov@emu.ee
       
Õunviljaliste sordiaretus ja kasvatustehnoloogiad   7 313 586  
Toivo Univer (CV) teadur   toivo.univer@emu.ee
Kristine Tiirats spetsialist 53 423 522 kristine.tiirats@emu.ee
Irene Univer laborant   irene.univer@emu.ee
Ülle Põrk laborant   ylle.pork@emu.ee
Matis Moks spetsialist   matis.moks@emu.ee
       
Teadmistepõhiste tervise- ja loodustoodete
kompetentiskeskuse analüüsiüksus
  7 313 583  
Hedi Kaldmäe (CV) analüüsiüksuse juht 5 266 552 hedi.kaldmae@emu.ee  
Reelika Rätsep (CV) teadur 53 432 842 reelika.ratsep@emu.ee
Ann Ojarand spetsialist   ann.ojarand@emu.ee
Kaija Ilves (ajutiselt eemal)      
Alar Aluvee tehnik   alar.aluvee@emu.ee
       
Teadmistepõhiste tervise- ja loodustoodete
kompetentiskeskuse tehnoloogiaüksus
  7 313 582  
Uko Bleive (CV) tehnoloogiaüksuse juht 5 055 629 uko.bleive@emu.ee
Peeter Laurson (CV) peaspetsialist 5 156 575 peeter.laurson@emu.ee
Viive Sarv spetsialist   viive.sarv@emu.ee
       
Arendusüksus      
Karmen Pääso arendusjuht 55 537 870 karmen.paaso@emu.ee
Vallo Vahenurm spetsialist 7 313 070 vallo.vahenurm@emu.ee
Hans Neppo tehnik 5 106 249 hans.neppo@emu.ee