KONTAKT

Aadress: Postiaadress: Uus tn 2, Polli küla, 69108, Mulgi vald, Viljandi maakond (kaart)

tel. 43 31 458

e-mail: polli@emu.ee

 

Juhataja 7 313 580  
Piia Pääso (CV) 5 061 316 piia.paaso@emu.ee
     
Vanemteadur, geneetilise ressursi säilitamine 7 313 581  
Ave Kikas (CV) 5 132 081 ave.kikas@emu.ee
     
Tootmisjuht, mahekasvatustehnoloogiad,
luuviljaliste sordiaretus ja kasvatustehnoloogiad
7 313 585  
Kersti Kahu (CV) 53 474 802 kersti.kahu@emu.ee
Tiina Puusepp                                                                        tiina.puusepp@emu.ee
     
Marjakultuuride sordiaretus ja kasvatustehnoloogiad    
Asta-Virve Libek (CV) 53 456 425 asta.libek@emu.ee
Liina Arus (CV) 5 255 994 liina.arus@emu.ee
Mailis Vinogradov   mailis.vinogradov@emu.ee
     
Õunviljaliste sordiaretus ja kasvatustehnoloogiad 7 313 586  
Toivo Univer (CV)   toivo.univer@emu.ee
Kristine Tiirats 53 423 522 kristine.tiirats@emu.ee
Irene Univer   irene.univer@emu.ee
Ülle Põrk   ylle.pork@emu.ee
     
Teadmistepõhiste tervise- ja loodustoodete
kompetentiskeskuse analüüsiüksus
7 313 583  
Hedi Kaldmäe (CV) 5 266 552 hedi.kaldmae@emu.ee  
Reelika Rätsep (CV) 53 432 842 reelika.ratsep@emu.ee
     
Teadmistepõhiste tervise- ja loodustoodete
kompetentiskeskuse tehnoloogiaüksus
7 313 582  
Uko Bleive (CV) 5 055 629 uko.bleive@emu.ee
Hans Neppo 5 106 249 hans.neppo@emu.ee
Peeter Laurson (CV) 5 156 575 peeter.laurson@emu.ee
Viive Sarv   viive.sarv@emu.ee
     
Tootearendus ja toodete müük   polli@emu.ee
Tiina Mõndresku 55 693 774 tiina.mondresku@emu.ee
Heidi Kõss 4 331 458 heidi.koss@emu.ee
Kalle Põrk 5 158 608 kalle.pork@emu.ee
     
Istikute müük    
Moonika Purga 5 149 743 ;  5 158 608